Objavte krásu a rozmanitosť šperkov
z taveného skla

Páčia sa vám ručné vinuté perly alebo korálky zo skla, ktoré sú kombinované s niektorým z kovov a tvarované nielen do podoby šperku, ale aj drobných neopakovateľných dekorácií? Tak tu ste správne, pretože ….

Som vaša Vinutkárka

Vinutky je výraz, ktorý sa u nás používa na vinuté perly z taveného skla. Proces výroby vinutky je vo svete známy ako lampworking, alebo aj flame work a takto vyrobené šperky si zamilovali milióny ľudí po celom svete.

Patríte medzi nich aj vy?

Milujem šantenie so sklom a vy si
zamilujete ten výsledok

Skladom mám približne 100 druhov skla rôznych farieb. Nechýbajú číre, opálové a alabastrové sklo, sklo s kovovým odleskom. Kombinovať ich môžeme so zlatom, striebrom, mosadzou, meďou alebo art clay silver.

Je to len na vás, čo preferujete a aký pocit, chcete vyjadriť šperkom.
Spoločne vytvoríme výrobok, ktorí si jednoducho zamilujete.

Tuto ženku, hodnotim velmi pozitivne. Šperky jsou vyráběné srdcem a citem. A kdyz ne vyrobit, tak ochotně opravit! 😉Dekuji za vinutku 🙏

Doris

Milá Majka, ďakujem za brošnu, je nádherná a originálna. Veľmi sa z nej teším. Určite sa ešte ozvem a budem Vás aj odporúčať ďalej. Ďakujem a veľa tvorivých nápadov prajem.

Spokojná zákazníčka
Martina ❤️😊

Obdivujem prácu tejto umelkyne. Zakúpený výrobok má veľmi pozitívny ohlas. 
Z výrobkov je cítiť osobnosť, kreatívnosť. Šperky sú precízne vypracované.

Anna

Šantenie so sklom nemá svoje hranice

Okrem klasických šperkov, akými sú prsteň, náramok, náušnice či náhrdelník, môžu mať vaše šperky podobu zaujímavej kľúčenky, odznaku, prívesku či rôznych reklamných predmetov.

Potešte sa aj vy vinutkou z mojej dielne :)

Objednajte si moju prácu