Ako si objednať výrobu
šperku? Ako to funguje?

Vyrábam nový šperk alebo dávam nový
rozmer starým šperkom

1
Ak vás moja tvorba oslovila

Šperk sa vám buď páči, alebo nie, preto je dôležité preskúmať moju tvorbu. Fotografie výrobkov umiestňujem na tejto webstránke v sekcii Galéria alebo na mojom Instagrame (prelink/odkaz na Instagram) a Facebooku (prelink/odkaz na Facebook). A ak máte pri pohľade a možno aj dotyku s mojimi výrobkami pozitívne pocity, je vysoký predpoklad, že vám dokážem vyrobiť šperk podľa vašich predstáv.

2
Kontaktujte ma

Páči sa vám moja tvorba a rozhodli ste sa, že chcete vyrobiť alebo upraviť šperk pod mojim vedením, mojím tvorivým procesom? Ozvite sa mi . Zatelefonujte mi alebo mi napíšte email, či správu na Facebooku, alebo Instagrame. V správe mi nezabudnite uviesť svoju predstavu.

3
Osobne alebo písomne

Na výrobe sa zúčastňujete aj vy. Vkladáte svoje predstavy do tvorivého procesu, ktoré sa stretávajú s mojimi skúsenosťami a návrhmi. Často rozhoduje o konečnej podobe šperku aj cena. Keďže si môžete vybrať z rôznych druhov kovu (striebro, zlato…), taveného skla alebo drahokamov a polodrahokamov, môže sa čas výroby, ale aj cena pohybovať v širokej škále. Viem vám však ponúknuť zaujímavé alternatívy a verím, že spoločne dospejeme k predstave o vašom budúcom šperku.

4
Výroba

Dohodli sme sa z akého materiálu bude vyrobený váš šperk, koľko bude stáť, ako dlho asi bude trvať jeho výroba a mne v tejto fáze zostáva už iba jedná vec - vložiť sa celá do tvorivého procesu, aby ste dostali krásu, ktorú ste si vysnívali.

5
Platba

Ak bude šperk hotový, ukážem vám ho. Ale ešte skôr ako vám ho pošlem, je potrebné, aby ste za jeho výrobu zaplatili dohodnutú sumu na môj bankový účet.

6
Doručenie šperku

Po pripísaní sumy za výrobu šperku na môj bankový účet vám podľa dohody doručím váš nový šperk. Môžete poň prísť osobne do môjho ateliéru alebo k vám príde kuriérskou službou.

7
Tešíte sa z nového šperku

Ako náhle preberiete svoj balíček so vzácnym šperkom, skontrolujte, či je všetko v poriadku. V prípade nejakej nezrovnalosti ma prosím obratom kontaktujte. Ak je všetko ako má byť, s radosťou môžete nosiť svoj nový šperk.

Len týchto pár krokov vás delí od radosti,
spojenej s vaším novým šperkom

Ak ste splnili prvý bod a moja tvorba vás oslovila, prejdite hneď k druhému kroku a kontaktujte ma.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.