Objavte krásu a rozmanitosť šperkov
z taveného skla

Páčia sa vám ručné vinuté perly alebo korálky zo skla, ktoré sú kombinované s niektorým z kovov a tvarované nielen do podoby šperku, ale aj drobných neopakovateľných dekorácií? Tak tu ste správne, pretože ….

Som vaša vinutkárka

Vinutky je výraz, ktorý sa u nás používa na vinuté perly z taveného skla. Proces výroby vinutky je vo svete známy ako lampworking, alebo aj flame work a takto vyrobené šperky si zamilovali milióny ľudí po celom svete.

Patríte medzi nich aj vy?

Milujem šantenie so sklom a vy si
zamilujete ten výsledok

Skladom mám približne 100 druhov skla rôznych farieb. Nechýbajú číre, opálové, alabastrové sklo alebo sklo s kovovým odleskom. Kombinovať ich môžeme so zlatom, striebrom alebo art clay silver.

Je len na vás, čo preferujete a aký pocit chcete vyjadriť šperkom.
Spoločne vytvoríme výrobok, ktorý si jednoducho zamilujete.

Tuto ženku, hodnotim velmi pozitivne. Šperky jsou vyráběné srdcem a citem. A kdyz ne vyrobit, tak ochotně opravit! 😉Dekuji za vinutku 🙏

Doris

Milá Majka, ďakujem za brošnu, je nádherná a originálna. Veľmi sa z nej teším. Určite sa ešte ozvem a budem Vás aj odporúčať ďalej. Ďakujem a veľa tvorivých nápadov prajem.

Spokojná zákazníčka
Martina ❤️😊

Obdivujem prácu tejto umelkyne. Zakúpený výrobok má veľmi pozitívny ohlas. 
Z výrobkov je cítiť osobnosť, kreatívnosť. Šperky sú precízne vypracované.

Ivona

Šantenie so sklom nemá svoje hranice

Okrem klasických šperkov, akými sú prsteň, náramok, náušnice či náhrdelník, môžu mať vaše šperky podobu zaujímavej kľúčenky, odznaku, prívesku či rôznych reklamných predmetov.

Potešte sa aj vy vinutkou z mojej dielne :)

Objednajte si moju prácu

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia.